O nas

Milordtrans jest niezawodną firmą transportową jak i spedycją. Jesteśmy nowoczesną firmą zaopatrującą się pozytywnie na potrzeby rynku. Naszą specjalizacją jest dostarczenie ładunków w systemie door to door oraz tych które są w trybie natychmiastowym tzw. express.

Nasza flota aut porusza się na terenie krajów Unii Europejskiej a także poza nią. Powierzony nam ładunek daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. Dzięki doświadcznej kadrze pracowników oraz rozwiniętej tematyce GPS klient wie gdzie w danym momencie znajduje się jego ładunek. Pracując intensywnie nad rozwojem i udoskonaleniem systemu pracy jesteśmy coraz silniejszym zespołem. Wkład naszej pracy przenosi się na sukces.

Pniemy się ku górze aby być przed konkurencją zawsze o krok do przodu. Bezpieczeństwo wykonywanej przez nas usługi zapewnia ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w transporcie międzynarodowym jak i krajowym.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.